Sinemada Ne Var

Çukur 113. Bölüm izle; Tanıtımı, Fragmanı, Özeti, 25 Ocak 2021 Çukur 113. Bölüm Tek Parça izle, Full izle

Çukur 113. Bölüm izle; Tanıtımı, Fragmanı, Özeti, Çukur 113. Bölüm tek parça olarak full HD izle yeni bölüm internete yüklendi. Yamaç ve Cumali'nin, Çağatay ve Kulkan arasında seçim yaptığı tanıtımda çıkan sonuç akıllarda soru işareti bıraktı. Ekranların sevilen ve büyük bir ilgi ile takip edilen dizisi Çukur 113. Bölüm bu akşam yine heyecanlı dakikalar izleyiciyi ekrana kilitleyecek.

Çukur Geçen Bölüm Tanıtım Özeti

Yamaç ve Cumali'nin, Çağatay ve Kulkan arasında seçim yaptığı tanıtımda çıkan sonuç akıllarda soru işareti bıraktı. Çağatay ve Kulkan, bombalı tuzaklarla Çukur'a zarar vermek için yine harekete geçerken, Vartolu'nun tehlikede olduğu anlar dikkat çekiyor. Ailesini korumak isteyen Yamaç'ın nasıl bir hamle yapacağı ise büyük merak konusu oluyor.

İdris'in kahvesine bomba koyan Çağatay kötü sürpriziyle gerilimi artırırken, Çukur büyük bir tehlikenin içine giriyor. Cumali'nin oturduğu yerde görülen bomba herkese korku dolu anlar yaşatırken, Yamaç'ın bu durumdan nasıl kurtulacağı merakla bekleniyor.

Çukur 113. Bölüm Fragmanı

Çukur dizi oyuncuları kimdir?

Yamaç: Aras Bulut İynemli
Sultan: Perihan Savaş
Fadik: Nur Sürer
Cengiz: Mustafa Avkıran
Vartolu: Erkan Kolçak Köstendil
Aliço: Rıza Kocaoğlu
Selim: Öner Erkan
Cumali: Necip Memili
Efsun: Damla Sönmez
Mahsun: Berkay Ateş
Azer: Cihangir Ceyhan
Celasun: Kubilay Aka
Nehir: Hazal Subaşı
Akın: Burak Dakak
Damla: Hare Sürel
Emmi: Kadir Çermik
Seren: İrem Sak
Ayşe: İrem Altuğ
Saadet: Boncuk Yılmaz
Medet: Mustafa Kırantepe
Karaca: Ece Yaşar
Metin: Cem Uslu
Meke: Aytaç Uşun
Murtaza: Ferit Kaya
Nedim: İlkay Akdağlı
Remzi: Çağrı Atakan


Çukur 25 Ocak 2021, Çukur 113. Bölüm Kıyafetleri, Çukur Yeni Bölüm izle, Çukur Son Bölüm izle, Çukur 113. Bölüm 720p izle, Çukur 113. Bölüm canlı izle, Çukur 113. Bölüm tek part izle, Çukur 113. Bölüm direk izle

Hiç yorum yok