Sinemada Ne Var

Uyanış Büyük Selçuklu 24.Bölüm izle

Uyanış Büyük Selçuklu 24.Bölüm izle; Tanıtımı, Özeti, Fragmanı, Uyanış Büyük Selçuklu 24.Bölüm tek parça olarak full HD izle bu akşam ekrana geldi. TV ekranlarının sevilerek izlenen dizisi merakla beklenilen yeni son bölüm olan Uyanış Büyük Selçuklu 24.Bölüm 8 Mart 2021 ekranlarda izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Uyanış Büyük Selçuklu Geçen Bölüm Tanıtım Özeti

Uyanış Büyük Selçuklu 24.Bölüm izle Kılıçarslan’ın Anadolu’ya gitmekte olduğu yanlış bilgisini duyurarak Markus’u tuzağa çeken Melikşah, onu öldürüp Tapar’ın intikamını almıştı. Markus’un ölümüyle kutsal mızrak da Selçuklu’nun eline geçmişti. İzakyos, Bizans için hayati öneme sahip olan ve Hristiyanlığın kutsallarından biri kabul edilen bu mızrağı Melikşah’tan almak için ne yapacaktır?  
 
Uyanış Büyük Selçuklu 24.Bölüm full izle Öte yandan Melikşah’ın kutsal mızrağı ele geçirmesi ve topraklarına sızan Haçlıları dize getirmesi İslam dünyasındaki itibarını arttırmıştır. Sabbah, Melikşah’ın yükselen saygınlığını yok etmek için ne yapacaktır? Bu amaçla İzakyos ile Sabbah’ı yeniden buluşturacak kanlı eylem ne olacaktır? Melikşah ile arası giderek açılan ve onunla uzlaşmaz bir noktaya varan Tekiş, Melikşah’ı tahttan indirmekle sonuçlanabilecek her yola başvuracaktır. Devletin içinde bulunduğu siyasi ve sosyal çalkantıyı bahane ederek Selçuklu Devleti’nin kurucu unsuru olan ve belkemiğini oluşturan Türkmen Beylerini Melikşah’a karşı etrafında birlik olmaya çağıracaktır. Türkmen Beyleri, Melikşah’a karşı isyan etmeyi kabul edip Tekiş’in saflarına katılacaklar mıdır? 

Uyanış Büyük Selçuklu 24.Bölüm Fragmanı

Uyanış Büyük Selçuklu dizi oyuncuları kimdir?

Buğra Gülsoy- MELİKŞAH

Ekin Koç- SENCER

Hatice Şendil- TERKEN HATUN

Mehmet Özgür- NİZAMÜLMÜLK

Sevda Erginci- TURNA HATUN

Leyla Lydia Tuğutlu – ELÇİN HATUN

Gürkan Uygun – HASAN SABBAH

Bülent Alkış- ÖMER HAYYAM

Uyanış Büyük Selçuklu 24.Bölüm izle, Uyanış Büyük Selçuklu 24.Bölüm full izle, Uyanış Büyük Selçuklu 24.Bölüm tek parça izle, Uyanış Büyük Selçuklu 24.Bölüm ne zaman, Uyanış Büyük Selçuklu 24.Bölüm kıyafetleri, Uyanış Büyük Selçuklu 24.Bölüm ilk sahne, Uyanış Büyük Selçuklu 24.Bölüm ön izleme, Uyanış Büyük Selçuklu dizisi Yeni Son Bölüm izle, Uyanış Büyük Selçuklu Dizisi 8 Mart 2021, Uyanış Büyük Selçuklu 24.Bölüm canlı izle, Uyanış Büyük Selçuklu 24.Bölüm kesintisiz izle, Uyanış Büyük Selçuklu 24.Bölüm 720p izle, Uyanış Büyük Selçuklu 24.Bölüm 1080p izle


Hiç yorum yok