Sinemada Ne Var

Sıfır Bir izle; Film Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Sıfır Bir, Tek Parça izle, Full izle

Sıfır Bir izle; film Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Sıfır Bir tek parça olarak full HD izle Sıfır Bir filmi detayları için tıkla. Sıfır Bir ekranlara geldi.

Sıfır Bir Film Tanıtım Özeti

Sıfır Bir izle Sıfır Bir, Adana'daki suç dolu hayatlarını arkalarında bırakarak İzmir'e yerleşen Savaş, Cihat ve Azad'ın hikayesini konu ediyor. Adanalı çete lideri Savaş, Cihat ve Azad ile birlikte şiddet dolu geçmişlerini arkalarında bırakmaya karar verir. Üç arkadaş hayatlarında yeni bir başlangıç yapmak için Adana’dan ayrılıp, İzmir’e yerleşir. Burada kendilerine silahlardan uzak yeni bir hayat kuran üç arkadaş, bir oto yıkamacı açar. Ancak onlar geçmişlerinden ne kadar uzak kalmak isteseler de kendilerini yeniden savaşın ortasında bulur.

Sıfır Bir Melek adındaki küçük bir kız çocuğu, başına gelen onca kötü şeyin ardından Savaş ve arkadaşlarının yanına sığınınca ekip harekete geçer. Melek’e taciz eden ve annesinin organlarını alıp onu ölüme mahkum eden adamların peşine düşen Savaş, Cihat ve Azad, kendilerini dönüşü olmayan bir yolun içinde bulur.

Sıfır Bir FragmanıSıfır Bir izle, Sıfır Bir full izle, Sıfır Bir tek parça izle, Sıfır Bir ön izleme, Sıfır Bir dizisi Yeni Son Bölüm izle, Sıfır Bir kesintisiz izle, Sıfır Bir 720p izle, Sıfır Bir 1080p izle


Hiç yorum yok