Sinemada Ne Var

Sadakatsiz 20. Bölüm izle

Sadakatsiz 20. Bölüm izle; Tanıtımı, Fragmanı, Özeti, Sadakatsiz 20. Bölüm tek parça olarak full HD izle yeni bölüm internete yüklendi. Ekranların sevilen ve büyük bir ilgi ile takip edilen dizisi Sadakatsiz 20. Bölüm bu akşam yine heyecanlı dakikalar izleyiciyi ekrana kilitleyecek.

Sadakatsiz Geçen Bölüm Tanıtım Özeti

Sadakatsiz 20. Bölüm izle Asya’nın Sinan’la yakınlaşmasını kaldıramayan Volkan, Derin’in de evi terk etmesi ile iyice köşeye sıkışmıştır. Hicran ve Haluk’un beklenmedik buluşması büyük bir krizi tetiklerken, Gönül hem kendisi hem kızı için boş durmamaya kararlıdır.  
 
Sadakatsiz 20. Bölüm full izle Derin’e kendini affettirmek için çabalayan Volkan, bir yandan da Sinan’ı Asya’dan uzaklaştırmaya çalışır. Vakfa gelen sürpriz ziyaretçi gündeme bomba gibi düşerken, Derin’in mağazasının açılışında olanlar dengeleri bir kez daha alt üst edecektir. 

Sadakatsiz 20. Bölüm Fragmanı

Sadakatsiz dizi oyuncuları kimdir?

Asya Arslan – Cansu Dere

Volkan Arslan – Caner Cindoruk

Derin Güçlü – Melis Sezen

Ali Arslan – Alp Akar

Mert Gelik – Eren Vurdem

Bahar Gelik – Yeliz Kuvancı

Sadakatsiz 20. Bölüm izle, Sadakatsiz 20. Bölüm full izle, Sadakatsiz 20. Bölüm tek parça izle, Sadakatsiz 20. Bölüm ne zaman, Sadakatsiz 20. Bölüm kıyafetleri, Sadakatsiz 20. Bölüm ilk sahne, Sadakatsiz 20. Bölüm ön izleme, Sadakatsiz dizisi Yeni Son Bölüm izle, Sadakatsiz Dizisi 3 Mart 2021, Sadakatsiz 20. Bölüm canlı izle, Sadakatsiz 20. Bölüm kesintisiz izle, Sadakatsiz 20. Bölüm 720p izle, Sadakatsiz 20. Bölüm 1080p izle


Hiç yorum yok