Sinemada Ne Var

Organize İşler Sazan Sarmalı izle; Film Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Organize İşler Sazan Sarmalı, Tek Parça izle, Full izle

Organize İşler Sazan Sarmalı izle; film Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Organize İşler Sazan Sarmalı tek parça olarak full HD izle Organize İşler Sazan Sarmalı filmi detayları için tıkla. Organize İşler Sazan Sarmalı ekranlara geldi.

Organize İşler Sazan Sarmalı Film Tanıtım Özeti

Organize İşler Sazan Sarmalı izle Organize İşler Sazan Sarmalı, Asım Noyan ve çetesinin maceralarını konu ediyor. İstanbul şehrinde organize işler tam gaz devam etmektedir. Asım Noyan, yıllardır söylediği yalanlar ve çevirdiği oyunlarla insanları dolandırmaktadır. Kimsenin yakalamayı başaramadığı Asım Noyan ve çetesi, bu kez de “sazan sarmalı” olarak adlandırdıkları bir üç kağıda bulaşır. Dolandırıcılar kralının biricik kızı Nazlı dolandırılınca, Asım Noyan ve ekibi hemen harekete geçer. Nazlı, her ne kadar babasını organize işlerden vazgeçirmeye çalışsa da, kendisini birden sazan sarmalının içerisinde bulur.

Organize İşler Sazan Sarmalı Organize İşler filminin devam halkası olan yapımın senaryosu ve yönetmenliği Yılmaz Erdoğan'a ait. Filmin oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Okan Çabalar, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ersin Korkut, Erdem Baş, Mahir İpek, Ekin Türkmen, Atakan Çelik ve Safa Sarı gibi isimler yer alıyor.

Organize İşler Sazan Sarmalı FragmanıOrganize İşler Sazan Sarmalı izle, Organize İşler Sazan Sarmalı full izle, Organize İşler Sazan Sarmalı tek parça izle, Organize İşler Sazan Sarmalı ön izleme, Organize İşler Sazan Sarmalı dizisi Yeni Son Bölüm izle, Organize İşler Sazan Sarmalı kesintisiz izle, Organize İşler Sazan Sarmalı 720p izle, Organize İşler Sazan Sarmalı 1080p izle


Hiç yorum yok