Sinemada Ne Var

Mortal Kombat izle; Film Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Mortal Kombat, Tek Parça izle, Full izle

Mortal Kombat izle; film Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Mortal Kombat tek parça olarak full HD izle Mortal Kombat filmi detayları için tıkla. Mortal Kombat ekranlara geldi.

Mortal Kombat Film Tanıtım Özeti

Mortal Kombat izle Cole, para için dövüşen ve geçmişinden, kendisine kalan mirastan haberi olmayan biridir. Bu sırada İmparator Shang Tsung, en iyi adamı olan Sub-Zero’yu Cole’u yenmesi için gönderir. Ailesinin güvenliğinden şüphe duyan Cole, Sonya Blade’i aramak üzere yola düşer. Yakın zamanda Cole kendini Lord Raiden’ın tapınağında bulur.

Mortal Kombat Raidan bir tanrıdır ve Earthrealm’ın koruyucusudur. Raiden, Cole’da bulunan işareti taşıyanlara kalacak yer veriyordur. Cole burada Liu Kang, Kung Lao, Kano gibi savaşçılara eğitim verir. Amaçları, Outworld’de dünyanın en iyi savaşçılarına karşı galip gelebilmektir. Ancak bu yolla ailesini koruyabilecektir.

Mortal Kombat FragmanıNetflix Sinema film Haberleri Mortal Kombat izle, Mortal Kombat full izle, Mortal Kombat tek parça izle, Mortal Kombat ön izleme, Mortal Kombat dizisi Yeni Son Bölüm izle, Mortal Kombat kesintisiz izle, Mortal Kombat 720p izle, Mortal Kombat 1080p izle


Hiç yorum yok