Sinemada Ne Var

Kuruluş Osman 48. Bölüm izle

Kuruluş Osman 48. Bölüm izle; Özeti, Fragmanı, Tanıtımı, Kuruluş Osman 48. Bölüm tek parça olarak full HD izle yayınlandı işte detaylar.. Kuruluş Osman 48. Bölüm tek parça izlemek için yayında. Kuruluş Osman 48. Bölüm full izlenmek için yayında. Ekranları sevilen dizisi Kuruluş Osman 48. Bölüm full izle detayları tek parça halinde izlenebilecek.

Kuruluş Osman Geçen Bölüm Tanıtım Özeti

Kuruluş Osman 48. Bölüm izle Nikola ve Flatyos tarafından tuzağa düşürülerek Alpleriyle birlikte çembere alınan Osman Bey, bir ölüm kalım savaşının ortasında kalır. Bayhoca’nın yaralanması ile sarsılan Kayı Alpleri, Bizans kuvvetlerine karşı hayatta kalma mücadelesine girişir. Savcı Bey, Flatyos’un attığı oklarla yaralanan oğlunu savaş meydanından çıkarmaya çalışırken; Osman Bey çemberi yarabilmek için beklenmedik bir hamle yapar.  
 
Kuruluş Osman 48. Bölüm full izle Papalık ajanları Melik ve Süleyman’ın teşviki ile uç bölgesine gelen efsanevi Moğol komutanı Kara Şaman Togay, obadaki hainler ve Bizans’la mücadele eden Osman Bey’in yeni bir cephe açmasına neden olur. Tüm dengeleri alt üst eden bu gelişmeyle yeni bir fırsat yakaladığını düşünen Nikola, Osman Bey’e karşı intikam yemini eder. Osman Bey, Nikola’nın tuzağına düşmesine neden olan haini yakalamak için and içerken; elindeki ipuçlarını değerlendiren Malhun Hatun hainin obanın içinde olduğu konusunda uyarıda bulunur. 

Kuruluş Osman 48. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman dizi oyuncuları kimdir?

Osman – Burak Özçivit

Bamsı – Nurettin Sönmez

Dündar – Ragıp Savaş

Gündüz – Emre Basalak

Bala Hatun – Özge Törer

Selcan Hatun – Didem Balçın

Tergen Hatun – Zeynep Tuğçe Bayat

Aygül – Buse Arslan Akdeniz

Ayşe Hatun – Açelya Özcan

Boran – Yiğit Uçan

Kongar – Burak Çelik

Cerkutay – Çağrı Şensoy

Abdurrahman – Celal Al

Dumrul – Tolga Akkaya

Hazal Hatun – Yeşim Ceren Bozoğlu

Kuruluş Osman 48. Bölüm izle, Kuruluş Osman 48. Bölüm full izle, Kuruluş Osman 48. Bölüm tek parça izle, Kuruluş Osman 48. Bölüm ne zaman, Kuruluş Osman 48. Bölüm kıyafetleri, Kuruluş Osman 48. Bölüm ilk sahne, Kuruluş Osman 48. Bölüm ön izleme, Kuruluş Osman dizisi Yeni Son Bölüm izle, Kuruluş Osman Dizisi 3 Mart 2021, Kuruluş Osman 48. Bölüm canlı izle, Kuruluş Osman 48. Bölüm kesintisiz izle, Kuruluş Osman 48. Bölüm 720p izle, Kuruluş Osman 48. Bölüm 1080p izle


Hiç yorum yok