Sinemada Ne Var

Dünyadan Haberler izle; Film Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Dünyadan Haberler, Tek Parça izle, Full izle

Dünyadan Haberler izle; film Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Dünyadan Haberler tek parça olarak full HD izle Dünyadan Haberler filmi detayları için tıkla. Dünyadan Haberler ekranlara geldi.

Dünyadan Haberler Film Tanıtım Özeti

Dünyadan Haberler izle Paulette Jiles’in aynı isimli romanında uyarlanan News of the World, Amerikan İç Savaşı’nın ardından kimsesiz kalan bir kızı, yaşayan son akrabalarının yanına götürmeye çalışan bir adamın hikayesini konu ediyor. Kaptan Jefferson Kyle Kidd, üç savaş gören ve bunların ikisinde savaşan bir adamdır.

Dünyadan Haberler Eşini kaybeden ve hayatta kimsesi olmayan Kidd, kasaba kasaba gezerek okuma yazması olmayan insanlara haberleri okumaya başlar. Bu sırada Kidd’in, ebeveynlerinin ölümüne neden olan bir kabile tarafından kaçırılan küçük bir kızı akrabalarına ulaştırması gerekir. Kızı, hayatta kalan son akrabalarının yanına San Antonio’ya götürmek için yola koyulan Kidd, yolculuk sırasında hem zorlu doğa şartları hem de peşlerine düşen haydutlara karşı zorlu bir mücadeleye girişir.

Dünyadan Haberler FragmanıNetflix Sinema film Haberleri Dünyadan Haberler izle, Dünyadan Haberler full izle, Dünyadan Haberler tek parça izle, Dünyadan Haberler ön izleme, Dünyadan Haberler dizisi Yeni Son Bölüm izle, Dünyadan Haberler kesintisiz izle, Dünyadan Haberler 720p izle, Dünyadan Haberler 1080p izle


Hiç yorum yok