Sinemada Ne Var

Düğün Dernek 2 Sünnet izle; Film Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Düğün Dernek 2 Sünnet, Tek Parça izle, Full izle

Düğün Dernek 2 Sünnet izle; film Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Düğün Dernek 2 Sünnet tek parça olarak full HD izle Düğün Dernek 2 Sünnet filmi detayları için tıkla. Düğün Dernek 2 Sünnet ekranlara geldi.

Düğün Dernek 2 Sünnet Film Tanıtım Özeti

Düğün Dernek 2 Sünnet izle İlk filmde oğlunun düğününü yapan İsmail bu kez torununun sünnet düğünü için kolları sıvarken ekip tekrar bir araya gelir ve işler iyice karışır! Eski takım bir araya geliyor, başını olmadık belalara sokuyor, sünnet düğünü şehir çapında bir hadise halini alıyor. İşler karışacak, acele düğüne aşk bile karışacak ve o sünnet illa ki yapılacak!

Düğün Dernek 2 Sünnet full izle İlki 2013'te seyirciyle buluşan ve gişe rekorları kıran Düğün Dernek'in devam filmi olan yapımın yönetmenliği yine Selçuk Aydemir'e ait. Filmin başrollerini ilkinde de olduğu gibi Murat Cemcir ve Ahmet Kural paylaşırken kadroda kendilerine eşlik eden diğer isimlerse Rasim Öztekin, İnan Ulaş Torun, Devrim Yakut, Barış Yıldız ve Şinasi Yurtsever.

Düğün Dernek 2 Sünnet FragmanıDüğün Dernek 2 Sünnet izle, Düğün Dernek 2 Sünnet full izle, Düğün Dernek 2 Sünnet tek parça izle, Düğün Dernek 2 Sünnet ön izleme, Düğün Dernek 2 Sünnet dizisi Yeni Son Bölüm izle, Düğün Dernek 2 Sünnet kesintisiz izle, Düğün Dernek 2 Sünnet 720p izle, Düğün Dernek 2 Sünnet 1080p izle


Hiç yorum yok