Sinemada Ne Var

Dark Spell izle; Film Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Dark Spell, Tek Parça izle, Full izle

Dark Spell izle; film Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Dark Spell tek parça olarak full HD izle Dark Spell filmi detayları için tıkla. Dark Spell ekranlara geldi.

Dark Spell Film Tanıtım Özeti

Dark Spell izle Kocası hayatını kaybettiğinde bile aralarındaki ilişki bitemez çünkü bir iblisin büyüsüyle birleştirilen kalpler ölümle bile ayrılamaz. Zhenya’nın erkek arkadaşı Cyril, onu ve bebeğini başka bir kadın için terk eder. Sevdiğini geri vermek için bir dizi başarısız girişimin ardından Zhenya, büyücülüğe döner. Genç bir Çingene kadını kara büyü ritüelini gerçekleştirmesine yardım eder ve Cyril gerçekten de geri döner. Zhenya’ya her zamankinden daha fazla âşık görünmektedir, ancak zaman geçtikçe bu durum korkunç bir takıntıya dönüşür. Cyril öldükten sonra bile, büyü gücünü kullanmaya devam eder.

Dark Spell Şimdi Zhenya, kendisini ve bebeğini bir zamanlar hayattan çok sevdiği adamdan kurtarmak zorundadır. Çünkü ölüm bile onları ayırmayı başaramamıştır. Zhenya’nın çocuğu ve kendisi için yeni bir yöntem bulması gerekecektir aksi takdirde geri getirmek için onca uğraş verdiği sevgili kocasının gazabına uğrayacaktır.

Dark Spell FragmanıNetflix Sinema film Haberleri Dark Spell izle, Dark Spell full izle, Dark Spell tek parça izle, Dark Spell ön izleme, Dark Spell dizisi Yeni Son Bölüm izle, Dark Spell kesintisiz izle, Dark Spell 720p izle, Dark Spell 1080p izle


Hiç yorum yok