Sinemada Ne Var

Block Adası’nın Gizemi izle; Film Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Block Adası’nın Gizemi, Tek Parça izle, Full izle

Block Adası’nın Gizemi izle; film Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Block Adası’nın Gizemi tek parça olarak full HD izle Block Adası’nın Gizemi filmi detayları için tıkla. Block Adası’nın Gizemi ekranlara geldi.

Block Adası’nın Gizemi Film Tanıtım Özeti

Block Adası’nın Gizemi izle Bir senaryo yazarı, son senaryosunu bitirmek için bir sahil evi kiralar. Geçmişinden kadınlar ona yardım etmek için yeniden ortaya çıktıktan sonra, onları tuzağa düşüren bir fırtına çarpar. Tuhaf ve tehlikeli bir varlık ortaya çıkmaya başladığında, ölümcül fırtınaya kaçmayı seçmeli veya aralarındaki karanlık varlıktan kurtulmalılar.

Block Adası’nın Gizemi Block Island kıyılarında gizlenen gizemli bir güç yerel halkın ve vahşi yaşamın davranışlarını etkiler. Kıyı ölü balıklarla doludur, gökten kuşlar düşer ve adada yaşayan balıkçı Tom Lynch, açıklanamayan baygınlık ve halüsinasyonlardan muzdariptir. Stresli bir gecenin ardından Tom aniden ortadan kaybolunca çocukları Audrey ve Harry, babalarını aramaya başlar. Audrey ve Harry yaşananları açıklamaya çalışırken, kendilerini büyük bir tehlikenin içinde bulurlar.

Block Adası’nın Gizemi FragmanıNetflix Sinema film Haberleri Block Adası’nın Gizemi izle, Block Adası’nın Gizemi full izle, Block Adası’nın Gizemi tek parça izle, Block Adası’nın Gizemi ön izleme, Block Adası’nın Gizemi dizisi Yeni Son Bölüm izle, Block Adası’nın Gizemi kesintisiz izle, Block Adası’nın Gizemi 720p izle, Block Adası’nın Gizemi 1080p izle


Hiç yorum yok