Sinemada Ne Var

Akrep 14. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, 11 Mart 2021 Sadakatsiz izle, Tek Parça izle, Full izle

Akrep 14. Bölüm izle; dizi Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Akrep 14. Bölüm tek parça olarak full HD izle Sadakatsiz dizisi yeni son bölüm neler oldu tıkla. Akrep 14. Bölüm ekranlara geldi. Yeniden izlemek veya yeni bölümü kaçıranlar için Akrep 14. Bölüm tek parça internette yayınlandı.

Akrep Geçen Bölüm Tanıtım Özeti

Akrep 14. Bölüm izle Perihan’ın Merve’yi eve getirmesi herkesin tepkisini alır. Özellikle Duru, annesini katilinin kızı ile aynı evde yaşamak istemediğini söyleyerek Perihan’la kavga eder ve bir seçim yapmasını ister. Perihan’dan istediği yanıtı alamayan Duru, hamile olduğunu ve Hakan’la evleneceklerini açıklayarak herkesi şoke eder.

Akrep 14. Bölüm izle Ferda hapishanede saldırıya uğrayınca azmettiricinin Perihan olduğunu düşünen Ayşem suç duyurusunda bulunur. Ailesini bir arada tutmaya çalışan Perihan, bu haberle şok olur ve Ferda’nın durumuna üzülür. Merve, haberi alınca hastaneye koşar ancak Ferda’nın tüm çabasına rağmen annesini affetmez. İyileştikten sonra hapishaneye dönen Ferda kendisine saldıran mahkumdan saldırının arkasında kimin olduğunu öğrendiğinde şok olur.    

Akrep 14. Bölüm Fragmanı


Akrep 14. Bölüm izle, Akrep 14. Bölüm full izle, Akrep 14. Bölüm tek parça izle, Akrep 14. Bölüm ne zaman, Akrep 14. Bölüm kıyafetleri, Akrep 14. Bölüm ilk sahne, Akrep 14. Bölüm ön izleme, Sadakatsiz dizisi Yeni Son Bölüm izle, Sadakatsiz Dizisi 11 Mart 2021, Akrep 14. Bölüm canlı izle, Akrep 14. Bölüm kesintisiz izle, Akrep 14. Bölüm 720p izle, Akrep 14. Bölüm 1080p izle


Hiç yorum yok