Sinemada Ne Var

Tövbeler Olsun 27. Bölüm izle

Tövbeler Olsun 27. Bölüm izle; Tanıtımı, Özeti, Fragmanı, Tövbeler Olsun 27. Bölüm tek parça olarak full HD izle bu akşam ekrana geldi. TV ekranlarının sevilerek izlenen dizisi merakla beklenilen yeni son bölüm olan Tövbeler Olsun 27. Bölüm 28 Şubat 2021 ekranlarda izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Tövbeler Olsun Geçen Bölüm Tanıtım Özeti

Tövbeler Olsun 27. Bölüm izle Doktor Şevki Bey, Aylin ve Buğra’nın yardım istemesiyle birlikte Namzet ve Osman’ı barıştırmak için harekete geçer ve bunun için inatçı ikiliyi eskiden birlikte çalıştıkları kuyumcu dükkanına kilitler. Dost oldukları eski günleri hatırlamaları için elinden geleni yapan Dr. Şevki bu defa onları barıştırmaya kararlıdır. Fakat anılarının tekrar canlandığı bu eski atölyede başlarına olmadık işler gelecektir. 

Tövbeler Olsun 27. Bölüm izle Pırlantaların peşinde olan hırsızlık şebekesinin ortasında kalan Namzet ve Osman’ı zorlu bir macera beklemektedir. Öte yandan Nazmiye ve Anıl, ailelerine nikah tarihi aldıkları haberini vermek için fırsat kollamaktadır. Ertan ise değişimiyle herkesi şaşırtmaya devam etmektedir. Horanta ailesinin yeni üyesi Makbuş ise Enişte’ nin kasketinde taşıdığı sırrı çözmenin peşindedir.

Tövbeler Olsun 27. Bölüm FragmanıTövbeler Olsun dizi oyuncuları kimdir?

Namzet Horanta – Güven Kıraç

Osman Necipli – Erkan Can

Aylin Necipli – Naz Çağla Irmak

Buğra Horanta – Sercan Horanta

Latife Horanta – İpek Tuzcuoğlu

Hülya Necipli – Çiçek Diligil

Tövbeler Olsun 27. Bölüm izle, Tövbeler Olsun 27. Bölüm full izle, Tövbeler Olsun 27. Bölüm tek parça izle, Tövbeler Olsun 27. Bölüm ne zaman, Tövbeler Olsun 27. Bölüm kıyafetleri, Tövbeler Olsun 27. Bölüm ilk sahne, Tövbeler Olsun 27. Bölüm ön izleme, Tövbeler Olsun dizisi Yeni Son Bölüm izle, Tövbeler Olsun Dizisi 28 Şubat 2021, Tövbeler Olsun 27. Bölüm canlı izle, Tövbeler Olsun 27. Bölüm kesintisiz izle, Tövbeler Olsun 27. Bölüm 720p izle, Tövbeler Olsun 27. Bölüm 1080p izle


Hiç yorum yok