Sinemada Ne Var

Menajerimi Ara 27. Bölüm izle

Menajerimi Ara 27. Bölüm izle; dizi Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Menajerimi Ara 27. Bölüm tek parça olarak full HD izle Menajerimi Ara dizisi yeni son bölüm neler oldu tıkla. Menajerimi Ara 27. Bölüm ekranlara geldi. Yeniden izlemek veya yeni bölümü kaçıranlar için Menajerimi Ara 27. Bölüm tek parça internette yayınlandı.

Menajerimi Ara Geçen Bölüm Tanıtım Özeti

Menajerimi Ara 27. Bölüm izle Dicle’yle çıkan haberlerin ardından Barış’ın yapacağı hamleler herkes için işleri daha çok zorlaştırır. Feris’in hamileliğini öğrenen Serkan, bunun üzerine ona yaklaşmanın yollarını arar. Barış’ın annesi Ayla’nın gelişi ise Dicle ve Barış’ı etkiler. 

Menajerimi Ara 27. Bölüm Full izle Çınar ve Feris, yeni işleri için gizli planlar yaparken sürpriz bir isme yakalanırlar. Bu durum, Feris’in kendisiyle ilgili bir gerçeği itiraf etmesine neden olur. Dicle’nin, Ömer’le yapacağı sürpriz görüşme hiç beklenmedik olayların yaşanmasına sebep olur. Kıraç, bir oyuncusunun tiyatro provasında yaşadığı krizi çözmeye çalışırken, ajansın gündemindeki tazminat meselesi herkesi karşı karşıya getirir. Bu duruma sebep olan kişiyle ilgili yapacakları hamle ise merak konusu olur.

Menajerimi Ara 27. Bölüm FragmanıMenajerimi Ara dizi oyuncuları kimdir?

Kıraç – Barış Falay

Feris – Canan Ergüder

Çınar – Fatih Artman

Peride – Ayşenil Şamlıoğlu

Dicle – Ahsen Eroğlu

Barış – Deniz Can Aktaş

Emrah – Semi Sırtıkkızıl

Gülin – Gamze Karaduman

Menajerimi Ara 27. Bölüm izle, Menajerimi Ara 27. Bölüm full izle, Menajerimi Ara 27. Bölüm tek parça izle, Menajerimi Ara 27. Bölüm ne zaman, Menajerimi Ara 27. Bölüm kıyafetleri, Menajerimi Ara 27. Bölüm ilk sahne, Menajerimi Ara 27. Bölüm ön izleme, Menajerimi Ara dizisi Yeni Son Bölüm izle, Menajerimi Ara Dizisi 28 Şubat 2021, Menajerimi Ara 27. Bölüm canlı izle, Menajerimi Ara 27. Bölüm kesintisiz izle, Menajerimi Ara 27. Bölüm 720p izle, Menajerimi Ara 27. Bölüm 1080p izle


Hiç yorum yok