Sinemada Ne Var

Gönül Dağı 18. Bölüm izle; Tanıtımı, Özeti, Fragmanı, 27 Şubat 2021 Gönül Dağı 18. Bölüm, Tek Parça izle, Full izle

Gönül Dağı 18. Bölüm izle; Tanıtımı, Özeti, Fragmanı, Gönül Dağı 18. Bölüm tek parça olarak full HD izle bu akşam ekrana geldi. TV ekranlarının sevilerek izlenen dizisi merakla beklenilen yeni son bölüm olan Gönül Dağı 18. Bölüm 27 Şubat 2021 ekranlarda izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Kefaret Geçen Bölüm Tanıtım Özeti

Gönül Dağı 18. Bölüm izle Taner ve amcaoğulları, kasabaya elektrik santralini kurmuşlardır. Gedelli’nin belediye oluşunun 66. yılına özel bir kutlamayla açılışı yapılacaktır. Bu özel gecenin organizasyon işi de yine amcaoğullarına düşer. Açılış için Selami’den konser vermesini isterler, fakat Selami aşırı yemekten rahatsızlanınca sahneye sürpriz birini çıkarmaya karar verirler. Asuman, özel bir kostüm ve Aşık Hüma-i mahlasıyla sahneye çıkacaktır. Hepsinin aklında tek bir soru vardır: Asuman babasına yakalanacak mıdır?

Gönül Dağı 18. Bölüm Definenin peşinde olan Muammer ve Hüseyin, haritaya göre kazı yapmaya başlarlar. Kazının sonunda çıktıkları yerde onları nasıl bir sürpriz beklemektedir? Bu arada Sefer ve Zahide, çocukların yaşadığı zor zamanları unutturmaya ve onların gönüllerini yapmaya karar verirler. İkisi de bu konuda başarılı olacak mıdır? Dilek, babasının hikayesini Gülsüm’den öğrenir. Bu durum Dilek’i nasıl etkileyecektir?

Gönül Dağı 18. Bölüm Fragmanı

Kefaret dizi oyuncuları kimdir?

Taner – Berk Atan

Dilek – Gülsim Ali İlhan

Ciritçi Abdullah – Yavuz Sepetçi

Celal Bey – Ege Aydan

Veysel – Semih Ertürk

Zahide – Ecem Özkaya

Gönül Dağı 18. Bölüm izle, Gönül Dağı 18. Bölüm full izle, Gönül Dağı 18. Bölüm tek parça izle, Gönül Dağı 18. Bölüm ne zaman, Gönül Dağı 18. Bölüm kıyafetleri, Gönül Dağı 18. Bölüm ilk sahne, Gönül Dağı 18. Bölüm ön izleme, Kefaret dizisi Yeni Son Bölüm izle, Kefaret Dizisi 27 Şubat 2021, Gönül Dağı 18. Bölüm canlı izle, Gönül Dağı 18. Bölüm kesintisiz izle, Gönül Dağı 18. Bölüm 720p izle, Gönül Dağı 18. Bölüm 1080p izle


Hiç yorum yok