Sinemada Ne Var

Yasak Elma 96. Bölüm izle; Tanıtımı, Fragmanı, Özeti, 1 Şubat 2021 Yasak Elma 96. Bölüm, Tek Parça izle, Full izle

Yasak Elma 96. Bölüm izle; Tanıtımı, Fragmanı, Özeti, Yasak Elma 96. Bölüm tek parça olarak full HD izle yeni bölüm internete yüklendi. Ekranların sevilen ve büyük bir ilgi ile takip edilen dizisi Yasak Elma 96. Bölüm bu akşam yine heyecanlı dakikalar izleyiciyi ekrana kilitleyecek.

Yasak Elma Geçen Bölüm Tanıtım Özeti

Çağatay ve Yıldız gerginliği artarak devam ederken, Yıldız bir yol ayrımına girdiklerinin farkındadır. Ender ve Şahika, Hasan Ali’yi devirme planları yaparlar. Ancak Yıldız, Şahika ve Ender’in cezaevi arkadaşları Nurgül’ün çıkıp gelmesi herkesi etkiler. Cansu ise Yıldız ve Çağatay arasındaki soğukluğu kendi lehine kullanacaktır.

Yasak Elma 96. Bölüm Fragmanı

Yasak Elma dizi oyuncuları kimdir?

Halit Argun – Talat Bulut
Ender Ekinci – Şevval Sam
Yıldız Yılmaz – Eda Ece
Şahika Ekinci – Nesrin Cavadzade
Kaya Ekinci – Barış Kılıç
Zehra Argun – Şafak Pekdemir
Lila – Buçe Buse Kahraman
Caner Çelebi – Barış Aytaç
Emir – Serkan Rutkay Ayıköz
Yiğit Ekinci – Doğaç Yıldız
Çağatay – Berk Oktay
Kerim – Gökhan Alkan

Yasak Elma 96. Bölüm izle, Yasak Elma 96. Bölüm full izle, Yasak Elma 96. Bölüm tek parça izle, Yasak Elma 96. Bölüm ne zaman, Yasak Elma 96. Bölüm kıyafetleri, Yasak Elma 96. Bölüm ilk sahne, Yasak Elma 96. Bölüm ön izleme, Yasak Elma dizisi Yeni Son Bölüm izle, Yasak Elma Dizisi 1 Şubat 2021, Yasak Elma 96. Bölüm canlı izle, Yasak Elma 96. Bölüm kesintisiz izle, Yasak Elma 96. Bölüm 720p izle, Yasak Elma 96. Bölüm 1080p izle


Hiç yorum yok