Sinemada Ne Var

Uyanış Büyük Selçuklu 18. Bölüm izle; Özeti, Fragmanı, Tanıtımı, 25 Ocak 2021 Uyanış Büyük Selçuklu 18. Bölüm Full izle, Tek Parça izle

Uyanış Büyük Selçuklu 18. Bölüm izle; Tanıtımı, Fragmanı, Özeti, Uyanış Büyük Selçuklu 18. Bölüm tek parça olarak full HD izle yeni bölüm internete yüklendi. Faysal, hakikatte Batıni davasını Şelemzar’a hâkim kılmak; görünürde İlteber ile akrabalık bağı kurup Şelemzar’daki ticari faaliyetlerine meşruiyet kazandırmak ve Selçuklu’nun üzerine uyguladığı baskıdan kurtulabilmek için Turna ile evlenmek istemişti. Ekranların sevilen ve büyük bir ilgi ile takip edilen dizisi Uyanış Büyük Selçuklu 18. Bölüm bu akşam yine heyecanlı dakikalar izleyiciyi ekrana kilitleyecek.

Uyanış Büyük Selçuklu Geçen Bölüm Tanıtım Özeti

Faysal, hakikatte Batıni davasını Şelemzar’a hâkim kılmak; görünürde İlteber ile akrabalık bağı kurup Şelemzar’daki ticari faaliyetlerine meşruiyet kazandırmak ve Selçuklu’nun üzerine uyguladığı baskıdan kurtulabilmek için Turna ile evlenmek istemişti. Sahip olduğu maddi güçle de İlteber’i bu evliliğe ikna etmeyi başarmıştı. Faysal ile evliliğin eşiğine gelmiş olan Turna ne yapacaktır? İlteber’i bu evlilikten vazgeçirtecek olan sebep ne olacaktır?

Diğer taraftan yakın dostu Eynar’ı öldüren Sencer’den intikam almak için harekete geçen Markus, intikamı için Başulu’yu ağır yaralamıştı. Başulu, aldığı ağır yaradan ötürü kıyısına kadar geldiği ölümden kurtulabilecek midir?
Sarayın içinde Batınilere bağlı tehlikeli bir casus olduğunu anlayan ve en çok da Hasan Sabbah’tan şüphelen Nizamülmülk, Batınilerin mukaddes bildiği Sırlar Kitabı’nı kullanarak bir tuzak kurmuştu. Bu tuzak neticesinde Hasan Sabbah’ı yakalamış ve onun gerçek kimliğini açığa çıkarmayı başarmıştı. Hasan Sabbah içine düştüğü tuzaktan nasıl kurtulacaktır?

Öte yandan Sencer, Başulu’nun intikamı için Markus’un peşine düşecektir. Selçuklu’nun ve dahi Sencer’in peşine düştüğü Markus, güçlenebilmek için nasıl bir yol izleyecektir? Bunun için Sabbah aracılığıyla Faysal ile nasıl bir ittifak kuracaktır?

Sencer, Faysal’ın aslında bir Batıni olduğunu ve Markus’la arasındaki kirli bağlantıyı öğrenecek midir? Başulu’yu ağır yaralayan ve Korkut Bey’i şehit eden Markus’tan intikamını alacak mıdır?

Uyanış Büyük Selçuklu 18. Bölüm Fragmanı

Uyanış Büyük Selçuklu dizi oyuncuları kimdir?

Buğra Gülsoy- MELİKŞAH
Ekin Koç- SENCER
Hatice Şendil- TERKEN HATUN
Mehmet Özgür- NİZAMÜLMÜLK
Sevda Erginci- TURNA HATUN
Leyla Lydia Tuğutlu – ELÇİN HATUN
Gürkan Uygun – HASAN SABBAH
Bülent Alkış- ÖMER HAYYAM


Uyanış Büyük Selçuklu 25 Ocak 2021, Uyanış Büyük Selçuklu 18. Bölüm Kıyafetleri, Uyanış Büyük Selçuklu Yeni Bölüm izle, Uyanış Büyük Selçuklu Son Bölüm izle, Uyanış Büyük Selçuklu 18. Bölüm 720p izle, Uyanış Büyük Selçuklu 18. Bölüm canlı izle, Uyanış Büyük Selçuklu 18. Bölüm tek part izle, Uyanış Büyük Selçuklu 18. Bölüm direk izle

Hiç yorum yok