Sinemada Ne Var

Sefirin Kızı 35. Bölüm izle; Tanıtımı, Fragmanı, Özeti, 11 Ocak 2021 Sefirin Kızı 35. Bölüm Tek Parça izle, Full izle

Sefirin Kızı 35. Bölüm izle; Tanıtımı, Fragmanı, Özeti, Sefirin Kızı 35. Bölüm tek parça olarak full HD izle yeni bölüm internete yüklendi. Sancar ne olursa olsun kaçmak yerine kalmayı seçer ve kimsenin suçsuz yere bedel ödemesine izin vermez. Ekranların sevilen ve büyük bir ilgi ile takip edilen dizisi Sefirin Kızı 35. Bölüm bu akşam yine heyecanlı dakikalar izleyiciyi ekrana kilitleyecek.

Sefirin Kızı Geçen Bölüm Tanıtım Özeti

Sancar ne olursa olsun kaçmak yerine kalmayı seçer ve kimsenin suçsuz yere bedel ödemesine izin vermez. Nare ise Sancar’ın içeriden çıkması için elinden gelen her şeyi yapmaya kararlıdır. 

Sancar’ın ipini çekenin kim olduğunu anlayan Nare, büyük bir çaresizliğe sürüklenir. Üstelik Akın’ın cesedinin bulunmasıyla birlikte miras konusu da tekrar başına bela olur ve Nare babasıyla karşı karşıya gelir. Güven’in kurduğu oyunlar bu kadarla da kalmayacaktır.

Konak kriziyle birlikte Halise Efe’nin bozulan sağlığı tüm Efeoğlu ailesini endişelendirir. Bir de Sancar’ın içeride başına gelenler başta Nare olmak üzere herkesin yüreğine korku salar. Nare, bedeli ne olursa Sancar’ın oradan çıkması gerektiğinin farkındadır.

Gediz onu bir türlü affetmeyen sağdıcının kurtuluşu için Nare’ye var gücüyle yardım eder. İkili Sancar’ın özgürlüğü için gereken her şeyi yapmayı göze alabilecekler midir? Suçsuzluğunun kanıtlanması imkansız görünen ve müebbetle yargılanan Sancar için bir mucizenin gerçekleşmesi mümkün olacak mıdır?

Sefirin Kızı 35. Bölüm Fragmanı

Sefirin Kızı dizi oyuncuları kimdir?


Sefirin Kızı 18 Ocak 2021, Sefirin Kızı 35. Bölüm Kıyafetleri, Sefirin Kızı Yeni Bölüm izle, Sefirin Kızı Son Bölüm izle, Sefirin Kızı 35. Bölüm 720p izle, Sefirin Kızı 35. Bölüm canlı izle, Sefirin Kızı 35. Bölüm tek part izle, Sefirin Kızı 35. Bölüm direk izle

Hiç yorum yok