Sinemada Ne Var

Sefirin Kızı 38. Bölüm izle; Tanıtımı, Fragmanı, Özeti, 1 Şubat 2021 Sefirin Kızı 38. Bölüm, Tek Parça izle, Full izle

Sefirin Kızı 38. Bölüm izle; Tanıtımı, Fragmanı, Özeti, Sefirin Kızı 38. Bölüm tek parça olarak full HD izle yeni bölüm internete yüklendi. Ekranların sevilen ve büyük bir ilgi ile takip edilen dizisi Sefirin Kızı 38. Bölüm bu akşam yine heyecanlı dakikalar izleyiciyi ekrana kilitleyecek.

Sefirin Kızı Geçen Bölüm Tanıtım Özeti

Nare’nin gidişiyle Sancar ve Melek birbirlerini mutluluk oyunu oynayarak ayakta tutmaya çalışırlar. Ama bu terk edilmişlik ikisinin kalbi için de ağır bir yüktür. Bütün konak halkı onlara destek olmak için aynı oyuna katılmış gibi davranır.

Gediz ise geride bırakılanlardan biri olsa da yanında Müge’den başka destek bulamaz. Her şeyi Sancar için yapmış olmasına rağmen günah keçisi ilan edilmek üzüntüsünü derinleştirir. Nare’nin fikrini aklından çıkarmaya çalışan Gediz’in kafasını Güven de karıştırmak için elinden geleni yapmaktadır.

Konaktan ayrılan Yahya ailesi tarafından gözden çıkarılmış hissederken Dudu’nun sürpriziyle bambaşka sorgulamalara girer. Elvan ise kendi yolunda yürümek için gereken cesareti toplamaya çalışır.

Sancar, Gediz’den gelen haberle bir kez daha sarsılacak ve başka büyük bir sınavdan daha geçmek zorunda kalacaktır. Oysa yaktığı kulübeyi bile Melek için yerine koymaya çalışan Sancar için hayatın bambaşka planları vardır. Hiç beklenmedik bir anda beklenmedik bir yerde karşısına çıkan gizemli bir kadın, Sancar’ın yaşamını sonsuza dek değiştirecektir.

Sefirin Kızı 38. Bölüm Fragmanı

Sefirin Kızı dizi oyuncuları kimdir?

Sancar Efeoğlu: Engin Akyürek
Nare: Neslihan Atagül Doğulu
Gediz: Uraz Kaygılaroğlu
Yahya: Doğukan Polat
Elvan: Hivda Zizan Alp
Refika: Özlem Çakar Yalçınkaya
Akın: Erhan Alpay
Güven: Erdal Küçükkömürcü
Halise: Gonca Cilasun
Menekşe: Tülin Yazkan
Müge: Esra Kızıldoğan
Zehra: Cemre Öktem
Kavruk Ömer: Edip Tepeli
Melek: Beren Gençalp


Sefirin Kızı 38. Bölüm izle, Sefirin Kızı 38. Bölüm full izle, Sefirin Kızı 38. Bölüm tek parça izle, Sefirin Kızı 38. Bölüm ne zaman, Sefirin Kızı 38. Bölüm kıyafetleri, Sefirin Kızı 38. Bölüm ilk sahne, Sefirin Kızı 38. Bölüm ön izleme, Sefirin Kızı dizisi Yeni Son Bölüm izle, Sefirin Kızı Dizisi 1 Şubat 2021, Sefirin Kızı 38. Bölüm canlı izle, Sefirin Kızı 38. Bölüm kesintisiz izle, Sefirin Kızı 38. Bölüm 720p izle, Sefirin Kızı 38. Bölüm 1080p izle


Hiç yorum yok