Sinemada Ne Var

Kırmızı Oda 20. Bölüm izle; Tanıtımı, Fragmanı, Özeti, 15 Ocak 2021 Kırmızı Oda 20. Bölüm, Tek Parça izle, Full izle

Kırmızı Oda 20. Bölüm izle; Tanıtımı, Fragmanı, Özeti, Kırmızı Oda 20. Bölüm tek parça olarak full HD izle yeni bölüm internete yüklendi. Boncuk (Burcu Biricik) Doktor Hanım’ın verdiği ilaçlar sayesinde halüsinasyonlardan kurtulup gerçek yaşamla yüzleşir. Ekranların sevilen ve büyük bir ilgi ile takip edilen dizisi Kırmızı Oda 20. Bölüm bu akşam yine heyecanlı dakikalar izleyiciyi ekrana kilitleyecek.

Kırmızı Oda Geçen Bölüm Tanıtım Özeti

Boncuk (Burcu Biricik) Doktor Hanım’ın verdiği ilaçlar sayesinde halüsinasyonlardan kurtulup gerçek yaşamla yüzleşir. Doktor Hanım, Doktor Ayşe’yi bu sefer kendisi ziyaret eder ve babasının ölümünden hissettiği suçluluk duygusunu, ardından aynı evi paylaştığı dayısıyla kurduğu güçlü bağı anlatır. Yavuz’un peş peşe yaptığı kötülüklerden sonra sevilmeyi hak etmediğine inanmış Kumru (Aslıhan Gürbüz), Doktor Hanım’ın desteği ile kendini bağışlaması gerektiğini fark eder. Deniz ise Piraye’nin ilişkilerine temkinli yaklaşmasına içerler.

Kırmızı Oda dizi oyuncuları kimdir?

Binnur Kaya
Tülin Özen
Burak Sevinç
Meriç Aral
Halit Özgür Sarı
Gülçin Kültür Şahin
Baran Can Eraslan
Sezin Bozacı


Kırmızı Oda 15 Ocak 2021, Kırmızı Oda 20. Bölüm Kıyafetleri, Kırmızı Oda Yeni Bölüm izle, Kırmızı Oda Son Bölüm izle, Kırmızı Oda 20. Bölüm 720p izle, Kırmızı Oda 20. Bölüm canlı izle, Kırmızı Oda 20. Bölüm tek part izle, Kırmızı Oda 20. Bölüm direk izle

Hiç yorum yok