Sinemada Ne Var

Kefaret 9. Bölüm izle; Tanıtımı, Fragmanı, Özeti, 17 Ocak 2021 Kefaret 9. Bölüm, Tek Parça izle, Full izle

Kefaret 9. Bölüm izle; Tanıtımı, Fragmanı, Özeti, Kefaret 9. Bölüm tek parça olarak full HD izle yeni bölüm internete yüklendi. Zeynep, Ahmet’e neden Elif’in bulunduğu haberini gizlediğini anlatırken Meltem de yaptıklarının ortaya çıkması korkusu ile zor anlar yaşamaktadır. Ekranların sevilen ve büyük bir ilgi ile takip edilen dizisi Kefaret 9. Bölüm bu akşam yine heyecanlı dakikalar izleyiciyi ekrana kilitleyecek.

Kefaret Geçen Bölüm Tanıtım Özeti

Zeynep, Ahmet’e neden Elif’in bulunduğu haberini gizlediğini anlatırken Meltem de yaptıklarının ortaya çıkması korkusu ile zor anlar yaşamaktadır. Arzu abisinin kirli geçmişinin kalıntılarından kurtulmaya uğraşırken Sinan, Cansu’nun Zeynep’in gerçek kızı olduğunu ispatlamaya çalışmaktadır. Zeynep bir yanlış anlama sonucu kopma noktasına geldiği Sinan’la yüzleşirken birbirlerine gerçek duygularını açma fırsatı bulurlar. Ahmet, Elif’le ayrı geçen yıllarının açığını kapatmaya kararlıdır ve Zeynep’in bütün itirazlarına rağmen çiftliğe yerleşir. Meltem bu birlikteliği ne olursa olsun engellemeye kararlıdır ve çok riskli bir adım atar.

Kefaret 9. Bölüm Fragmanı

Kefaret dizi oyuncuları kimdir?

Zeynep Gökmen – Nurgül Yeşilçay
Sinan Demir – Mert Fırat
Ahmet Çınarlı – Yurdaer Okur
Meltem Serez – Özge Özacar
Nil Anıl – Ege Kökenli
Arzu Kendir – Mine Kılıç
Münevver Demir – Ayşegül Cengiz
Zeki Köse – Tolga Güleç


Kefaret 17 Ocak 2021, Kefaret 9. Bölüm Kıyafetleri, Kefaret Yeni Bölüm izle, Kefaret Son Bölüm izle, Kefaret 9. Bölüm 720p izle, Kefaret 9. Bölüm canlı izle, Kefaret 9. Bölüm tek part izle, Kefaret 9. Bölüm direk izle

Hiç yorum yok