Sinemada Ne Var

Hercai 56. Bölüm izle; Tanıtımı, Fragmanı, Özeti, 24 Ocak 2021 Hercai 56. Bölüm, Tek Parça izle, Full izle

Hercai 56. Bölüm izle; Tanıtımı, Fragmanı, Özeti, Hercai 56. Bölüm tek parça olarak full HD izle yeni bölüm internete yüklendi. Dilşah'ın sağ salim Şadoğlu konağına gelmesiyle herkes şaşkındır. Annesinin yaşadığını öğrenen Miran ise şok olmuştur. Ekranların sevilen ve büyük bir ilgi ile takip edilen dizisi Hercai 56. Bölüm bu akşam yine heyecanlı dakikalar izleyiciyi ekrana kilitleyecek.

Hercai Geçen Bölüm Tanıtım Özeti

Dilşah'ın sağ salim Şadoğlu konağına gelmesiyle herkes şaşkındır. Annesinin yaşadığını öğrenen Miran ise şok olmuştur. Azize'den annesinin, çocukluğunun ve tüm geçmişinin hesabını sormaya kararlıdır. Azize ise pişmanlık içindedir, kendi cezasını kendi vermeye kalkar ve beklenmedik bir hamle yapar. Yaşadığı travmanın etkisiyle aklı karmakarışık olan Dilşah'ın gelişi Zehra'yı da hayli zor durumda bırakmıştır. Reyyan bir yandan var gücüyle Miran'a destek olmaya çalışırken bir yandan da Azize'ye bir teklifte bulunur. Azize'nin düştüğü durum karşısında keyfi yerine gelen Füsun ise aldığı haberle şok olur.

Hercai 56. Bölüm Fragmanı

Hercai dizi oyuncuları kimdir?

Miran Aslanbey – Akın Akınözü
Reyyan Şadoğlu – Ebru Şahin
Nasuh Şadoğlu – Macit Sonkan
Azize Aslanbey – Ayda Aksel
Hazar Şadoğlu – Serhat Tutumluer
Sultan Aslanbey – Gülçin Santırcıoğlu
Azat Şadoğlu – Tansu Taşanlar
Gönül Aslanbey – Oya Unustası
Handan Şadoğlu – Gülçin Hatıhan
Cihan Şadoğlu – Serdar Özer
Yaren Şadoğlu – İlay Erkök
Zehra Şadoğlu – Feride Çetin
Fırat Demiralp – Cahit Gök
Gül Şadoğlu – Ebrar Demirbilek


Hercai 24 Ocak 2021, Hercai 56. Bölüm Kıyafetleri, Hercai Yeni Bölüm izle, Hercai Son Bölüm izle, Hercai 56. Bölüm 720p izle, Hercai 56. Bölüm canlı izle, Hercai 56. Bölüm tek part izle, Hercai 56. Bölüm direk izle

Hiç yorum yok