Sinemada Ne Var

Cemre Demircan Kimdir | Hayatı | Nereli | Kaç Yaşında

 Cemre Demircan Kimdir? | Hayatı | Biyografisi yazımızı merakla bekleyenler bu konuda oldukça detaylı bilgileri sizler için yazımızda sunmaktayız. Ayrıca haberimiz içinde yine çok merak edilen konular arasında yer alan Cemre Demircan doğum tarihi, burcu, kaç yaşında, boyu, kilosu gibi konularda da cevaplar bulunmaktadır. Sanatçı ile ilgili olarak Cemre Demircan doğum yeri, nereli, eşi, sevgilisi gibi oldukça aranılan ve merak edilmekte olan hususlarda haber içeriğimizde yer almaktadır. Cemre Demircan filmleri, dizileri için yazımızın devamını takip edebilirsiniz.

Cemre Demircan, 1 Ocak 2012 doğumlu Türk çocuk oyuncudur. 2018'de Pınar Süt reklam filminde yer alarak ekranlarda görülmeye başlamıştır. 2019'da Vakıfbank Emeklilik Kamu Spotu, Türk Telekom Tivibu Kumanda ve Darülaceze Reklam Filmlerinde yer almıştır. 

2020'de Eti Litalif ve ST Regis Otel reklamlarında oynamıştır. Yine 2020'de oyunculuk hayatına başlamıştır. Gönül Dağı dizisinde oynayarak oyunculuğa adım atmıştır. Daha sonra Exxen'de yayınlanmaya başlayan Sihirli Annem'de oynamaya başlamıştır.


  1. Cemre Demircan Kimdir
  2. Cemre Demircan Yaşı, Kaç Yaşında
  3. Cemre Demircan Burcu
  4. Cemre Demircan Nereli
  5. Cemre Demircan Boy KiloCemre Demircan Kaç Yaşında

1 Ocak 2012 doğumludur.


Burcu

Oğlak


Nereli

İstanbul


Eğitim

Eğitimine devam etmektedir.


Mesleği

Oyuncu
Ailesi

Bilinmiyor
Saç Rengi

Kahverengi


Göz Rengi

Yeşil
Cemre Demircan Boy Kilo

Cemre Demircan'ın boy ve kilo bilgilerine ulaşılamamıştır.


Sosyal Medya Hesapları

  • Instagram Adresi İçin Tıklayın
  • Twitter Adresi İçin Tıklayın


Bu yazımızda sizlere Cemre Demircan Kimdir?, Cemre Demircan Boyu Kaç, Cemre Demircan Kilosu Nedir, Cemre Demircan Boy Kilo, Cemre Demircan Kaç Yaşında ve Cemre Demircan boyu ve kilosu hakkında bilgi vermeye çalıştık. 

Hiç yorum yok