Sinemada Ne Var

Arıza 20. Bölüm izle; Özeti, Tanıtımı, Fragmanı, 31 Ocak 2021 Arıza izle, Full izle, Tek Parça izle

Arıza 20. Bölüm izle; Özeti, Fragmanı, Tanıtımı, yeni son bölüm Arıza 20. Bölüm tek parça olarak full HD izle bu akşam canlı ekrana geldi. Ekranların beğeniyle izlenen dizisi merakla beklenilen yeni son bölüm olan Arıza 20. Bölüm 31 Ocak 2021 tv ekranlarında sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor.

Arıza Geçen Bölüm Tanıtım Özeti

Haşmet, Fuat’ı karşısına alır ve geçmişteki acımasız ihanetinin hesabını sormaya başlar fakat Fuat kolay çözülecek gibi değildir. Babasına ulaşmak için her şeyi yapmaya razı olan Burak, karşısında ailenin başındaki isim olan Murat’ı bulur. Murat anlaşmayı bozmak istemediği için kardeşiyle karşı karşıya gelmeyi göze almıştır. Muzaffer’in ise Ali Rıza’dan bir isteği vardır ve eğer bu isteğini yerine getirmezse diye Muzaffer, onu en kıymetlisi üzerinden tehdit etmiştir. Muzaffer’in elinde Halide’yi ve Haşmet’i ele verecek büyük bir kozu vardır. Ali Rıza sevdiklerine zarar gelmemesi için bedelini ödemek pahasına bir plan yapar.

Arıza 20. Bölüm Fragmanı

Arıza dizi oyuncuları kimdir?

Tolga Sarıtaş (Ali Rıza Altay)
Ayça Ayşin Turan (Halide Gürkan)
Ahmet Mümtaz Taylan (Haşmet Gürkan)
Olgun Toker (Burak Ersoylu)
Levent Can (Fuat Ersoylu)
Murat Daltaban (Muzaffer Cura)
Dilara Aksüyek (Füsun Yılmaz)

Arıza 20. Bölüm izle, Arıza 20. Bölüm full izle, Arıza 20. Bölüm tek parça izle, Arıza 20. Bölüm ne zaman, Arıza 20. Bölüm kıyafetleri, Arıza 20. Bölüm ilk sahne, Arıza 20. Bölüm ön izleme, Arıza dizisi Yeni Son Bölüm izle, Arıza Dizisi 31 Ocak 2021, Arıza 20. Bölüm canlı izle, Arıza 20. Bölüm kesintisiz izle, Arıza 20. Bölüm 720p izle, Arıza 20. Bölüm 1080p izle


Hiç yorum yok