Sinemada Ne Var

Akrep 6. Bölüm izle; Tanıtımı, Fragmanı, Özeti, 15 Ocak 2021 Akrep 6. Bölüm, Tek Parça izle, Full izle

Akrep 6. Bölüm izle; Tanıtımı, Fragmanı, Özeti, Akrep 6. Bölüm tek parça olarak full HD izle yeni bölüm internete yüklendi. Kendi kurduğu oyunda büyük darbe alan Ferda, Merve’yle arasını düzeltemez. Elindeki tüm kozları da kaybedince, çareyi bir kutu ilaç içmekte bulur. Ekranların sevilen ve büyük bir ilgi ile takip edilen dizisi Akrep 6. Bölüm bu akşam yine heyecanlı dakikalar izleyiciyi ekrana kilitleyecek.

Akrep Geçen Bölüm Tanıtım Özeti

Kendi kurduğu oyunda büyük darbe alan Ferda, Merve’yle arasını düzeltemez. Elindeki tüm kozları da kaybedince, çareyi bir kutu ilaç içmekte bulur. Ancak gelişi ile sevindiremediği Perihan’ı, bir kızını daha intihar ile kaybetmenin vicdan yüküyle bırakmak için durumdan haberdar eder. 

 Ferda’nın intihar ettiğini öğrenen Perihan, başta Ferda olmak üzere herkesi çok şaşırtacak kararlar alacaktır. Diğer yanda; Ferda’nın intiharının nedeni Şahin ve Duru’nun şüphelenmesine neden olur. Kafalarındaki sorulara cevap bulmak için İpek’le konuşmaya giden iki kardeş, babaları ve hayatlarına aniden giren teyzeleri arasında bir ilişki olabileceğinden şüphelenirler. 


 Perihan’ın yeni kurduğu oyunu çözmeye çalışan Fikret, Ferda ile de artık karşı cephelerdedir! Evin içinde gerilim bir türlü bitmezken, Fikret Selma’yı akşam yemeğine eve getirecektir. Aile sofrası gün geçtikçe kalabalıklaşan evde, gençlerin kafası gelen misafir ile iyice karışacaktır. 

 Ferda’nın telefonunu ele geçirmek isteyen Fikret, telefonda bulunan fotoğrafları silmek için Perihan’dan sürpriz bir yardım alır. Çünkü Perihan, Ayşem’i bulmuştur. Ayşem ile ilgili bilgiler, ilk önce Ferda’nın telefon şifresini bulmayı sağlayacaktır. Perihan, Ayşem’e ait bilgilerle bundan sonra ne yapacaktır?

Akrep dizi oyuncuları kimdir?

Demet Akbağ – Perihan
Evrim Alasya – Ferda
Yusuf Çim – Aras
Beril Pozam – Ayşem
Taha Baran Özbek – Şahin
Aslı Melisa Uzun
Demet Gül – Hacer
Esila Umut – İpek
Müge Su Şahin – Merve
Ahsen Türkyılmaz – Ece
Bekir Aksoy


Akrep 15 Ocak 2021, Akrep 6. Bölüm Kıyafetleri, Akrep Yeni Bölüm izle, Akrep Son Bölüm izle, Akrep 6. Bölüm 720p izle, Akrep 6. Bölüm canlı izle, Akrep 6. Bölüm tek part izle, Akrep 6. Bölüm direk izle

Hiç yorum yok