Sinemada Ne Var

Bir Ay Masalı izle | Bir Ay Masalı Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

 

Bir Ay Masalı izle | Bir Ay Masalı Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izleBir Ay Masalı Filmi Yönetmeni : Glen Keane

Bir Ay Masalı Filmi Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Irene Tsu

Bir Ay Masalı Filmi Fragmanı Full HD izle

Vizyona gireceği gün izleyiciler tarafından dört gözle beklenen filmlerden birisi olan Bir Ay Masalı filmi izle ile alakalı detaylı bilgiyi haberimizde sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Filmin sinemada gösterime girmesini bekleyen, filme bilet almak için sabırsızlanan sinemaseverler için Bir Ay Masalı filmi ile ilgili kısa kısa bilgiler vereceğiz. Aşağıdaki yazımız içerisinde Bir Ay Masalı filmi full hd tek parça Türkçe dublaj altyazılı izle filminin konusunun yanında, başrol oyuncularını, filmin yönetmen koltuğunda oturan ismi ve film için bugüne kadar yayınlanan teaserları bulabileceksiniz.Bir Ay Masalı Full hd tek parça 1080p izlemek isteyen sinemaseverler bu yazımızda filmin konusunu okuyabilir fragmanını izleyebilirler. 

Bir Ay Masalı Filmi Fragmanı Tek Parça izle

Bir Ay Masalı Filmi Konusu : Bir Ay Masalı, efsanevi Ay Tanrıçası’nın gerçek olduğunu babasına kanıtlamak isteyen genç bir kızın hikayesini konu ediyor. Ay Tanrıçası’nın gerçekten var olduğuna inanan ve hem bunu kanıtlayıp hem de Ay Tanrıçası ile tanışmayı hayal eden genç kız, bunun için bir roket inşa ederek Ay’a doğru macera dolu bir yolculuğa çıkmayı planlar. 

Bir Ay Masalı izle, Bir Ay Masalı Filmi izle, Bir Ay Masalı full izle, Bir Ay Masalı tek parça izle, Bir Ay Masalı hd izle, Bir Ay Masalı Filmi Fragmanı, Bir Ay Masalı Filmi Konusu

Hiç yorum yok