Sinemada Ne Var

Silahlar Fora izle | Silahlar Fora Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

 

Silahlar Fora izle | Silahlar Fora Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Silahlar Fora Filmi Yönetmeni : Jason Lei Howden


Silahlar Fora Filmi Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Daniel Radcliffe, Samara Weaving, Rhys Darby


Silahlar Fora Filmi Fragmanı Full HD izle

Silahlar Fora izle, Silahlar Fora Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle, Silahlar Fora Filmi Oyuncuları, Yönetmeni, Filmi Fragmanı tüm ayrıntılar için tıkla. Silahlar Fora izle Bu yıla damgasını vurması beklenen filmlerden birisi olan Silahlar Fora Türkçe Dublaj Orjinal izlemeyi düşünen ve film ile ilgili bilgileri sürekli takip eden sinemaseverler sitemizde bu film ile ilgili de detaylı bilgilere ulaşabilirler.Filmde yaşanacaklara ışık tutan Silahlar Fora fragmanı izleyerek film ile alakalı fikir sahibi olabilirsiniz. Silahlar Fora Full hd tek parça 1080p izlemeyi düşünen ve filmin vizyon tarihini bekleyenlerin filmde yaşanacakları gösteren fragmanı izlemelerini tavsiye ediyoruz.


Silahlar Fora Filmi Fragmanı Tek Parça izle

Silahlar Fora Filmi Konusu Miles, eski kız arkadaşı Nova’ya hala aşık olan genç bir adamdır. Onun hayatı, Skizm adındaki bir çetenin düzenlediği internet sitesi sayesinde insanların birbirleri ile dövüşmesini sağlayan bir platforma yanlışlıkla katılmasıyla bambaşka bir hal alır. Kendisini bir anda tehlikeli bir dünyanın içinde bulan Miles, ellerine bağlanan tabancalar ile uyandığında durumun düşündüğünden de kötü olduğunu fark eder. İlk rakibinin Skizm'in yıldızı Nix olduğunu öğrenen genç adam, hayatta kalabilmek için korkularıyla yüzleşmek zorunda kalır.


Silahlar Fora izle, Silahlar Fora Filmi izle, Silahlar Fora full izle, Silahlar Fora tek parça izle, Silahlar Fora hd izle, Silahlar Fora Filmi Fragmanı, Silahlar Fora Filmi Konusu   

Hiç yorum yok