Sinemada Ne Var

Sekiz Yüz izle | Sekiz Yüz Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

 

Sekiz Yüz izle | Sekiz Yüz Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Sekiz Yüz Filmi Yönetmeni : Hu Guan


Sekiz Yüz Filmi Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Yi Zhang, Yao Chen, Augusta Xu-Holland

Sekiz Yüz Filmi Fragmanı Full HD izle

Sekiz Yüz izle, Sekiz Yüz Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle, Sekiz Yüz Filmi Oyuncuları, Yönetmeni, Filmi Fragmanı tüm ayrıntılar için tıkla. Sekiz Yüz izle Bu yıla damgasını vurması beklenen filmlerden birisi olan Sekiz Yüz Türkçe Dublaj Orjinal izlemeyi düşünen ve film ile ilgili bilgileri sürekli takip eden sinemaseverler sitemizde bu film ile ilgili de detaylı bilgilere ulaşabilirler.Filmde yaşanacaklara ışık tutan Sekiz Yüz fragmanı izleyerek film ile alakalı fikir sahibi olabilirsiniz. Sekiz Yüz Full hd tek parça 1080p izlemeyi düşünen ve filmin vizyon tarihini bekleyenlerin filmde yaşanacakları gösteren fragmanı izlemelerini tavsiye ediyoruz.


Sekiz Yüz Filmi Fragmanı Tek Parça izle

Sekiz Yüz Filmi Konusu Sekiz Yüz, Japon ordusuna karşı bir depoyu savunan 800 Çinli asker ve sivilin mücadelesini konu ediyor. 1937 yılında Çin-Japon savaşı sırasında sekiz yüz Çinli asker, tamamen Japon ordusuyla çevrili Şangay savaş alanının ortasında bir depo mahsur kalır. Kuşatma altında olan bulunan grup, hayatta kalmak için 4 gün 4 gece boyunca Japon kuvvetlerinin baskısına karşı zorlu bir mücadeleye girişir. 800 kişilik asker ve sivillerden oluşan ekibin, Si Hang deposunu savunurken sergilediği mücadele ile Çin halkının umudu ve cesareti haline gelir.


Sekiz Yüz izle, Sekiz Yüz Filmi izle, Sekiz Yüz full izle, Sekiz Yüz tek parça izle, Sekiz Yüz hd izle, Sekiz Yüz Filmi Fragmanı, Sekiz Yüz Filmi Konusu   

Hiç yorum yok