Sinemada Ne Var

Deliha 2 izle | Deliha 2 Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

 

Deliha 2 izle | Deliha 2 Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Deliha 2 Filmi Yönetmeni : Gupse Özay


Deliha 2 Filmi Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Gupse Özay, Eda Ece, Ali Çelik


Deliha 2 Filmi Fragmanı Full HD izle

Deliha 2 izle, Deliha 2 Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle, Deliha 2 Filmi Oyuncuları, Yönetmeni, Filmi Fragmanı ile ilgili tüm bilgiler için tıkla. Deliha 2 izle Sinemada kısa süre içinde vizyona girmesi beklenen Deliha 2 Türkçe Dublaj Orjinal izlemek isteyenler sinema severlerin merakla beklediği filme ait fragman kısa süre önce yayınlandı. Sinema salonlarına büyük bir izleyici kitlesini çekeceği düşünülen filmin konusunu, filmde yer alacak oyuncuları merak edenler Deliha 2 fragmanı izleyerek ve yazımız içeriğini okuyarak bilgi sahibi olabilirler.Deliha 2 Full hd tek parça 1080p izlemek için gün sayanlar film fragmanını izleyerek film hakkında bilgi sahibi olabilirler.


Deliha 2 Filmi Fragmanı Tek Parça izle

Deliha 2 Filmi Konusu Deliha 2, Deliha 2, aşk hayatında umduğunu bulamayan, pusulayı bu sefer de kariyer hayatına çeviren Deliha’nın yaşadığı maceraları konu ediyor. Temiz kalpli ama bir o kadar da deli dolu olan ve sürekli başına dert açan Zeliha aşk hayatını bir kenara bırakıp artık kariyer yapmanın yolunu arar. Hayallerinde aşçı olmak vardır. Gittiği birçok iş görüşmesinden hayal kırıklığı ile dönen Zeliha için her şey kötüye gidiyormuş gibi görünmektedir. Ancak Zeliha’nın şansı bir gün sonunda döner ve çok şık bir restoranda işe kabul edilir. Artık Zeliha da iş dünyasına adımını atmıştır. Büyük umutlarla çalışmaya başlayan Zeliha, hayalini kurduğu şeylere ulaşabilecek midir?


Deliha 2 izle, Deliha 2 Filmi izle, Deliha 2 full izle, Deliha 2 tek parça izle, Deliha 2 hd izle, Deliha 2 Filmi Fragmanı, Deliha 2 Filmi Konusu   

Hiç yorum yok