Sinemada Ne Var

Bedenimi Kaybettim izle | Bedenimi Kaybettim Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

 

Bedenimi Kaybettim izle | Bedenimi Kaybettim Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Bedenimi Kaybettim Filmi Yönetmeni : Jérémy Clapin


Bedenimi Kaybettim Filmi Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Hakim Faris, Victoire Du Bois, Patrick d'Assumçao


Bedenimi Kaybettim Filmi Fragmanı Full HD izle

Bedenimi Kaybettim izle, Bedenimi Kaybettim Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle, Bedenimi Kaybettim Filmi Oyuncuları, Yönetmeni, Filmi Fragmanı tüm bilgilere ulaşma ayrıcalığı yaşayın. Bedenimi Kaybettim izle Çekimlere başlandığının duyurulması ile birlikte oldukça büyük ilgi odağı olan ve merakla beklenen Bedenimi Kaybettim Türkçe Dublaj Orjinal izlemek için sayılı günler kaldı. Filmin vizyon tarihi kısa bir süre önce duyurulmuştu, bununla beraber filme ait fragman da yayınlandı. Bedenimi Kaybettim fragmanı izleyerek film ve konusu hakkında az da olsa fikir sahibi olabilmekteyiz.Bedenimi Kaybettim Full hd tek parça 1080p izlemek için gün saydığınızı biliyoruz ve bunun için film ile ilgili merakınızı az da olsa giderebileceğiniz filmin konusu ve fragmanını sitemizden takip edebilirsiniz.


Bedenimi Kaybettim Filmi Fragmanı Tek Parça izle

Bedenimi Kaybettim Filmi Konusu Bedenimi Kaybettim, ayrıldığı vücudunu bulmaya karar veren ve bunun için laboratuvardan kaçan bir elin hikayesini konu ediyor. Bedeninden ayrılmış bir el, ait olduğu vücudu bulmak için laboratuvardan kaçarak yola koyulur. Ancak yol boyunca karşısına üstesinden gelmesi gereken birçok engel çıkar. Pizza kuryesi olan Naoufel’e kavuşmak için her şeyi yapmaya hazır olan el, önüne çıkan güvercinler ve sıçanlarla mücadele eder. Elin vücuttan nasıl ayrıldığının cevabı ise Naoufel ve Naoufel’in kütüphane çalışanı Gabrielle’e olan hislerinde saklıdır.


Bedenimi Kaybettim izle, Bedenimi Kaybettim Filmi izle, Bedenimi Kaybettim full izle, Bedenimi Kaybettim tek parça izle, Bedenimi Kaybettim hd izle, Bedenimi Kaybettim Filmi Fragmanı, Bedenimi Kaybettim Filmi Konusu
   

Hiç yorum yok