Sinemada Ne Var

Bayi Toplantısı izle | Bayi Toplantısı Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

 

Bayi Toplantısı izle | Bayi Toplantısı Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Bayi Toplantısı Filmi Yönetmeni : Bedran Güzel


Bayi Toplantısı Filmi Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : İbrahim Büyükak, Onur Buldu, Doğu Demirkol


Bayi Toplantısı Filmi Fragmanı Full HD izle

Bayi Toplantısı izle, Bayi Toplantısı Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle, Bayi Toplantısı Filmi Oyuncuları, Yönetmeni, Filmi Fragmanı tüm bilgilere ulaşma ayrıcalığı yaşayın. Bayi Toplantısı izle Çekimlere başlandığının duyurulması ile birlikte oldukça büyük ilgi odağı olan ve merakla beklenen Bayi Toplantısı Türkçe Dublaj Orjinal izlemek için sayılı günler kaldı. Filmin vizyon tarihi kısa bir süre önce duyurulmuştu, bununla beraber filme ait fragman da yayınlandı. Bayi Toplantısı fragmanı izleyerek film ve konusu hakkında az da olsa fikir sahibi olabilmekteyiz.Bayi Toplantısı Full hd tek parça 1080p izlemek için gün saydığınızı biliyoruz ve bunun için film ile ilgili merakınızı az da olsa giderebileceğiniz filmin konusu ve fragmanını sitemizden takip edebilirsiniz.


Bayi Toplantısı Filmi Fragmanı Tek Parça izle

Bayi Toplantısı Filmi Konusu Bayi Toplantısı, mecburen katıldıkları bayi toplantısında kendilerini birbirinden eğlenceli maceraların içinde bulan üç beyaz eşya satıcısının hikayesini konu ediyor. Namık, Adem ve Sadık, geçimlerini efnaflık yaparak sağlayan üç adamdır. Birbirlerini tanımayan bu üç adamın yolu katıldıkları bayi toplantısında kesişir. Hayatlarının zor bir döneminden geçen Namık, Adem ve Sadık, başlarına gelen olaylar sonrasında kendilerini macera dolu bir planın içinde bulur. Bayilerini kurtarmaya çalışan ekibin bu süreçte birbirine güvenmekten ve hızlı etmekten başka çaresi yoktur.


Bayi Toplantısı izle, Bayi Toplantısı Filmi izle, Bayi Toplantısı full izle, Bayi Toplantısı tek parça izle, Bayi Toplantısı hd izle, Bayi Toplantısı Filmi Fragmanı, Bayi Toplantısı Filmi Konusu
   

Hiç yorum yok