Sinemada Ne Var

Baba Parası izle | Baba Parası Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

 

Baba Parası izle | Baba Parası Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Baba Parası Filmi Yönetmeni : Selçuk Aydemir


Baba Parası Filmi Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Ahmet Kural, Murat Cemcir, Devrim Yakut


Baba Parası Filmi Fragmanı Full HD izle

Baba Parası izle, Baba Parası Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle, Baba Parası Filmi Oyuncuları, Yönetmeni, Filmi Fragmanı tüm bilgilere ulaşma ayrıcalığı yaşayın. Baba Parası izle Çekimlere başlandığının duyurulması ile birlikte oldukça büyük ilgi odağı olan ve merakla beklenen Baba Parası Türkçe Dublaj Orjinal izlemek için sayılı günler kaldı. Filmin vizyon tarihi kısa bir süre önce duyurulmuştu, bununla beraber filme ait fragman da yayınlandı. Baba Parası fragmanı izleyerek film ve konusu hakkında az da olsa fikir sahibi olabilmekteyiz.Baba Parası Full hd tek parça 1080p izlemek için gün saydığınızı biliyoruz ve bunun için film ile ilgili merakınızı az da olsa giderebileceğiniz filmin konusu ve fragmanını sitemizden takip edebilirsiniz.


Baba Parası Filmi Fragmanı Tek Parça izle

Baba Parası Filmi Konusu Ülkenin en zengin insanının gayri meşru çocukları, babalarının ölümü üzerine büyük bir servete konar. Birbirinden farklı karaktere, kültüre, yaşam tarzına sahip olan kardeşler, kendilerine düşen payı almak için harekete geçtiklerinde beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalır. Kardeşler, yasal varis olmalarına rağmen, mirasın tamamına sadece biri sahip olabilecektir; en kötü olanı. Babalarının mirasının bulunduğu kasanın şifresini bulan, tüm mirasın sahibı olacaktır. Şifre ancak ölen milyarder gibi aç gözlü, düzenbaz, acımasız, zeki ve uçarı biri tarafından bulunabilecektir. Kasayı açmak için büyük bir yarışa girişen kardeşler, bu süreçte kendilerini beklenmedik durumların içinde bulur.


Baba Parası izle, Baba Parası Filmi izle, Baba Parası full izle, Baba Parası tek parça izle, Baba Parası hd izle, Baba Parası Filmi Fragmanı, Baba Parası Filmi Konusu
   

Hiç yorum yok