Sinemada Ne Var

Aslan Hürkuş Kayıp Elmas izle | Aslan Hürkuş Kayıp Elmas Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

 

Aslan Hürkuş Kayıp Elmas izle | Aslan Hürkuş Kayıp Elmas Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Aslan Hürkuş Kayıp Elmas Filmi Yönetmeni : H. Sinan Güngör, Hakan Bol


Aslan Hürkuş Kayıp Elmas Filmi Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Nusret Çetinel, Erdal Küçükkömürcü, Eray Eserol


Aslan Hürkuş Kayıp Elmas Filmi Fragmanı Full HD izle

Aslan Hürkuş Kayıp Elmas izle, Aslan Hürkuş Kayıp Elmas Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle, Aslan Hürkuş Kayıp Elmas Filmi Oyuncuları, Yönetmeni, Filmi Fragmanı tüm bilgilere ulaşma ayrıcalığı yaşayın. Aslan Hürkuş Kayıp Elmas izle Çekimlere başlandığının duyurulması ile birlikte oldukça büyük ilgi odağı olan ve merakla beklenen Aslan Hürkuş Kayıp Elmas Türkçe Dublaj Orjinal izlemek için sayılı günler kaldı. Filmin vizyon tarihi kısa bir süre önce duyurulmuştu, bununla beraber filme ait fragman da yayınlandı. Aslan Hürkuş Kayıp Elmas fragmanı izleyerek film ve konusu hakkında az da olsa fikir sahibi olabilmekteyiz.Aslan Hürkuş Kayıp Elmas Full hd tek parça 1080p izlemek için gün saydığınızı biliyoruz ve bunun için film ile ilgili merakınızı az da olsa giderebileceğiniz filmin konusu ve fragmanını sitemizden takip edebilirsiniz.


Aslan Hürkuş Kayıp Elmas Filmi Fragmanı Tek Parça izle

Aslan Hürkuş Kayıp Elmas Filmi Konusu Aslan, uçak mühendisi olmanın hayalini kuran küçük bir çocuktur. Aslan'ın babası Hasan Usta, kahraman bir pilot olan babasından kalan eşyaları Aslan'a vermeye karar verir. Büyük bir heyecanla eşyaları karıştırmaya başlayan Aslan, eşyaların arasında büyük büyük babasının Hürkuş adını verdiği eski uçağının canlanabildiğine dair izlere rastlar. Bunun üzerine harekete geçen Aslan, arkadaşlarını da yanına alarak kayıp kolun ve Hürkuş'un peşine düşer. Ancak kayıp kolu arayan sadece Aslan ve arkadaşları değildir. Aslan, kimse ulaşmadan Hürkuş'u bulmayı başarabilecek midir?


Aslan Hürkuş Kayıp Elmas izle, Aslan Hürkuş Kayıp Elmas Filmi izle, Aslan Hürkuş Kayıp Elmas full izle, Aslan Hürkuş Kayıp Elmas tek parça izle, Aslan Hürkuş Kayıp Elmas hd izle, Aslan Hürkuş Kayıp Elmas Filmi Fragmanı, Aslan Hürkuş Kayıp Elmas Filmi Konusu
   

Hiç yorum yok