Sinemada Ne Var

Ağır Romantik izle | Ağır Romantik Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

 

Ağır Romantik izle | Ağır Romantik Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Ağır Romantik Filmi Yönetmeni : Deniz Denizciler


Ağır Romantik Filmi Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Tuvana Türkay, Onur Tuna, Sermiyan Midyat


Ağır Romantik Filmi Fragmanı Full HD izle

Ağır Romantik izle, Ağır Romantik Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle, Ağır Romantik Filmi Oyuncuları, Yönetmeni, Filmi Fragmanı ile ilgili tüm bilgiler için tıkla. Ağır Romantik izle Sinemada kısa süre içinde vizyona girmesi beklenen Ağır Romantik Türkçe Dublaj Orjinal izlemek isteyenler sinema severlerin merakla beklediği filme ait fragman kısa süre önce yayınlandı. Sinema salonlarına büyük bir izleyici kitlesini çekeceği düşünülen filmin konusunu, filmde yer alacak oyuncuları merak edenler Ağır Romantik fragmanı izleyerek ve yazımız içeriğini okuyarak bilgi sahibi olabilirler.Ağır Romantik Full hd tek parça 1080p izlemek için gün sayanlar film fragmanını izleyerek film hakkında bilgi sahibi olabilirler.


Ağır Romantik Filmi Fragmanı Tek Parça izle

Ağır Romantik Filmi Konusu Sanatla ilgili bir annenin ve profesör bir babanın kızı olan Aslı, konservatuvarda okumaktadır. Aslı'nın hayatı, bir gün Beyoğlu'nda yürürken bir kapkaççının çantasını çalması ile bambaşka bir hal alır. Yaşadığı olay sonrası büyük bir korkuya kapılan Aslı'ya, bu sırada olaya şahit olan Kerem adında bir adam yardım eder ve çantayı bularak Aslı'ya teslim eder. Bu tatsız olay sayesinde tanışan Aslı ve Kerem, görüşmeye devam ederek çok geçmeden güzel bir ilişkiye başlar. Ancak Kerem, ayrı dünyalara sahip olduğu sevgilisine kendisini bambaşka biri olarak tanıtır. Finans uzmanı olarak kendisini tanıtan Kerem, babasının İstanbul'un en büyük kapkaç çetesinin başı olduğu gerçeğini de gizler. Ancak yaşananlar, onların en mutlu günlerinin akıllarından hiç çıkmayacak bir güne dönüşmesine neden olur.


Ağır Romantik izle, Ağır Romantik Filmi izle, Ağır Romantik full izle, Ağır Romantik tek parça izle, Ağır Romantik hd izle, Ağır Romantik Filmi Fragmanı, Ağır Romantik Filmi Konusu   

Hiç yorum yok